SNCL Division 2

Played at Dunfermline ending on 31/03/2017
Results compiled by Andrew Howie
Grading calculations last updated - 25/07/2017

SNCL Division 2 League Table
 Boards
 MatchesPlayedDefaultsScore
 Pos  Team  Team Name  P  W  D  L  Pts  W  D  L  W  D  L  Boards  % 
15Inverclyde76101319871002469
24Stepps Warriors74301117881012263
33Dundee City B73137139102011956
42IPCC731371211111001853
56Kilmarnock73046129140001647
67Dumfries & District A73046106181001440
78CSBOS17115389161011339
81East Kilbride A71153612130041234
  56 24 8 24 56 97 72 97 7 0 7 140  

SNCL Division 2 Crosstable
 Team  Name  1  2  3  4  5  6  7  8  Plyd  Boards 
East Kilbride A2 3 0 1 2 1 2 12 
IPCC2 3 2  3 2 4 18 
Dundee City B1 1 2 2 4 4 3 19 
Stepps Warriors5 3 2 2 3 3 2 22 
Inverclyde4 4 3 2 3 4 3 24 
Kilmarnock3 1 1 2 2 4 3 16 
Dumfries & District A4 3  1 1 1 3 14 
CSBOS13  1 2 2 2 2 13 

SNCL Division 2 Match Results
Bd Grade Dundee City B (3) vs (4) Stepps Warriors Grade Comments
1 1856 Groves, Carey A (WFM)  0  -  1 Bryson, Douglas M (IM)  2361 Away Win 
2 1816 Weir, Gary  0  -  1 Nolan, Graeme A  2168 Away Win 
3 0 DEFAULT  W  -  L DEFAULT  0 Win by Default 
4 1759 Gregory, Sam    -   Hulme, William  1825 Draw 
5 1718 Kosznik, Dariusz  1  -  0 Smalls, Jim A  1720 Home Win 
  2 - 2 

Bd Grade Inverclyde (5) vs (6) Kilmarnock Grade Comments
1 2109 Montgomery, Jim  0  -  1 Malkin, Jamie  2014 Away Win 
2 2030 McDonald, Kevin  1  -  0 Malkin, Kenneth  1729 Home Win 
3 1842 Calder, John    -   Hamilton, Douglas  1917 Draw 
4 1834 Hilton, Steve H    -   Kleboe, James P R  1710 Draw 
5 1564 Curran, Andrew D  1  -  0 McNicoll, John D  1387 Home Win 
  3 - 2 

Bd Grade Dumfries & District A (7) vs (8) CSBOS1 Grade Comments
1 2055 Green, Michael L  1  -  0 Mollison, Jamie  1839 Home Win 
2 1808 Karampatos, Stavros  0  -  1 Macnab, Crawford T  1760 Away Win 
3 1770 Walton, Robert J  1  -  0 Murray, Findlay R  1664 Home Win 
4 1682 Marchbank, Stuart  0  -  1 Scott, Richard  1655 Away Win 
5 1652 Argyroudis, Nikos  1  -  0 Jackson, Ralph  1610 Home Win 
  3 - 2 

Bd Grade East Kilbride A (1) vs (2) IPCC Grade Comments
1 1968 Koehn, Lennart   1  -  0 Frew, Elliot  2113 Home Win 
2 1840 Jelfs, Alan  1  -  0 McPheator, Gary  1626 Home Win 
3 1709 Dunlop, Anthony    -   Gillespie, David M  1751 Draw 
4 1632 Murray, Frankie  0  -  1 McGovern, Patrick  1664 Away Win 
5 1617 Gray, Stewart R  0  -  1 Gillespie, Hugh  1114 Away Win 
  2 - 2 

Bd Grade Stepps Warriors (4) vs (5) Inverclyde Grade Comments
1 2361 Bryson, Douglas M (IM)  1  -  0 Montgomery, Jim  2109 Home Win 
2 2168 Nolan, Graeme A    -   McDonald, Kevin  2030 Draw 
3 1825 Hulme, William  1  -  0 Calder, John  1842 Home Win 
4 1720 Smalls, Jim A  0  -  1 Hilton, Steve H  1834 Away Win 
5 1583 Brownlee, Ian G  0  -  1 Curran, Andrew D  1564 Away Win 
  2 - 2 

Bd Grade IPCC (2) vs (7) Dumfries & District A Grade Comments
1 2113 Frew, Elliot    -   Green, Michael L  2055 Draw 
2 1626 McPheator, Gary  0  -  1 Karampatos, Stavros  1808 Away Win 
3 1751 Gillespie, David M  1  -  0 Walton, Robert J  1770 Home Win 
4 1664 McGovern, Patrick    -   Marchbank, Stuart  1682 Draw 
5 1114 Gillespie, Hugh  0  -  1 Argyroudis, Nikos  1652 Away Win 
  2 - 3 

Bd Grade Kilmarnock (6) vs (1) East Kilbride A Grade Comments
1 2014 Malkin, Jamie    -   Koehn, Lennart   1968 Draw 
2 1729 Malkin, Kenneth  0  -  1 Jelfs, Alan  1840 Away Win 
3 1917 Hamilton, Douglas  1  -  0 Dunlop, Anthony  1709 Home Win 
4 1710 Kleboe, James P R  1  -  0 Murray, Frankie  1632 Home Win 
5 1387 McNicoll, John D    -   Gray, Stewart R  1617 Draw 
  3 - 2 

Bd Grade CSBOS1 (8) vs (3) Dundee City B Grade Comments
1 1839 Mollison, Jamie  1  -  0 Groves, Carey A (WFM)  1856 Home Win 
2 1760 Macnab, Crawford T    -   Weir, Gary  1816 Draw 
3 1664 Murray, Findlay R  0  -  1 Dawson, Alastair G  1807 Away Win 
4 1655 Scott, Richard  0  -  1 Gregory, Sam  1759 Away Win 
5 1610 Jackson, Ralph  0  -  1 Kosznik, Dariusz  1718 Away Win 
  1 - 3 

Bd Grade CSBOS1 (8) vs (1) East Kilbride A Grade Comments
1 1861 James, Chris    -   Koehn, Lennart   1968 Draw 
2 1789 Chapman, Nigel    -   Jelfs, Alan  1840 Draw 
3 1760 Macnab, Crawford T    -   Dunlop, Anthony  1709 Draw 
4 1651 Borras Carbonell, Adria    -   Murray, Frankie  1632 Draw 
5 0 DEFAULT  W  -  L DEFAULT  0 Win by Default 
  3 - 2 

Bd Grade Dumfries & District A (7) vs (6) Kilmarnock Grade Comments
1 1808 Karampatos, Stavros  0  -  1 Malkin, Kenneth  1729 Away Win 
2 1770 Walton, Robert J  0  -  1 Hamilton, Douglas  1917 Away Win 
3 1682 Marchbank, Stuart  0  -  1 Kleboe, James P R  1710 Away Win 
4 1652 Argyroudis, Nikos  1  -  0 Congalton, David G  1465 Home Win 
5 1554 Lyburn, Gordon  0  -  1 McNicoll, John D  1387 Away Win 
  1 - 4 

Bd Grade IPCC (2) vs (4) Stepps Warriors Grade Comments
1 2113 Frew, Elliot  0  -  1 Bryson, Douglas M (IM)  2361 Away Win 
2 1626 McPheator, Gary  0  -  1 Gillies, Alex  1935 Away Win 
3 1870 Parks, Joe    -   Hulme, William  1825 Draw 
4 1751 Gillespie, David M    -   Smalls, Jim A  1720 Draw 
5 1664 McGovern, Patrick  1  -  0 Brownlee, Ian G  1583 Home Win 
  2 - 3 

Bd Grade Dundee City B (3) vs (5) Inverclyde Grade Comments
1 1816 Weir, Gary  1  -  0 Montgomery, Jim  2109 Home Win 
2 1807 Dawson, Alastair G  0  -  1 McDonald, Kevin  2030 Away Win 
3 0 DEFAULT  L  -  W DEFAULT  0 Loss by Default 
4 1718 Kosznik, Dariusz    -   Hilton, Steve H  1834 Draw 
5 1669 Anderson, James    -   Smith, Andy  1439 Draw 
  2 - 3 

Bd Grade Stepps Warriors (4) vs (8) CSBOS1 Grade Comments
1 2361 Bryson, Douglas M (IM)  1  -  0 James, Chris  1861 Home Win 
2 1935 Gillies, Alex    -   Chapman, Nigel  1789 Draw 
3 1825 Hulme, William    -   Macnab, Crawford T  1760 Draw 
4 1720 Smalls, Jim A    -   Borras Carbonell, Adria  1651 Draw 
5 1583 Brownlee, Ian G  0  -  1 Jackson, Ralph  1610 Away Win 
  2 - 2 

Bd Grade Kilmarnock (6) vs (2) IPCC Grade Comments
1 1729 Malkin, Kenneth    -   Frew, Elliot  2113 Draw 
2 1917 Hamilton, Douglas    -   McPheator, Gary  1626 Draw 
3 1710 Kleboe, James P R  0  -  1 Parks, Joe  1870 Away Win 
4 1465 Congalton, David G  0  -  1 Gillespie, David M  1751 Away Win 
5 1387 McNicoll, John D    -   McGovern, Patrick  1664 Draw 
  1 - 3 

Bd Grade Inverclyde (5) vs (7) Dumfries & District A Grade Comments
1 2109 Montgomery, Jim  1  -  0 Karampatos, Stavros  1808 Home Win 
2 2030 McDonald, Kevin  1  -  0 Walton, Robert J  1770 Home Win 
3 1842 Calder, John  1  -  0 Marchbank, Stuart  1682 Home Win 
4 1834 Hilton, Steve H  1  -  0 Argyroudis, Nikos  1652 Home Win 
5 1439 Smith, Andy  0  -  1 Lyburn, Gordon  1554 Away Win 
  4 - 1 

Bd Grade East Kilbride A (1) vs (3) Dundee City B Grade Comments
1 1968 Koehn, Lennart   1  -  0 Weir, Gary  1816 Home Win 
2 1840 Jelfs, Alan    -   Dawson, Alastair G  1807 Draw 
3 1709 Dunlop, Anthony  1  -  0 Kosznik, Dariusz  1718 Home Win 
4 1632 Murray, Frankie  1  -  0 Volland, Ben  1626 Home Win 
5 0 DEFAULT  L  -  W DEFAULT  0 Loss by Default 
  3 - 1 

Bd Grade CSBOS1 (8) vs (6) Kilmarnock Grade Comments
1 1861 James, Chris  0  -  1 Malkin, Jamie  2014 Away Win 
2 1839 Mollison, Jamie  0  -  1 Hamilton, Douglas  1917 Away Win 
3 1789 Chapman, Nigel  0  -  1 Malkin, Kenneth  1729 Away Win 
4 1760 Macnab, Crawford T  1  -  0 Kleboe, James P R  1710 Home Win 
5 1655 Scott, Richard  1  -  0 McNicoll, John D  1387 Home Win 
  2 - 3 

Bd Grade Stepps Warriors (4) vs (1) East Kilbride A Grade Comments
1 2361 Bryson, Douglas M (IM)  1  -  0 Jelfs, Alan  1840 Home Win 
2 2168 Nolan, Graeme A  1  -  0 Dunlop, Anthony  1709 Home Win 
3 1935 Gillies, Alex  1  -  0 Murray, Frankie  1632 Home Win 
4 1825 Hulme, William  1  -  0 Gray, Stewart R  1617 Home Win 
5 0 DEFAULT  W  -  L DEFAULT  0 Win by Default 
  5 - 0 

Bd Grade Dumfries & District A (7) vs (3) Dundee City B Grade Comments
1 2055 Green, Michael L    -   Groves, Carey A (WFM)  1856 Draw 
2 1808 Karampatos, Stavros  0  -  1 Weir, Gary  1816 Away Win 
3 1682 Marchbank, Stuart  0  -  1 Dawson, Alastair G  1807 Away Win 
4 1652 Argyroudis, Nikos  0  -  1 Gregory, Sam  1759 Away Win 
5 1554 Lyburn, Gordon  0  -  1 Kosznik, Dariusz  1718 Away Win 
   - 4 

Bd Grade IPCC (2) vs (5) Inverclyde Grade Comments
1 2113 Frew, Elliot    -   Montgomery, Jim  2109 Draw 
2 1626 McPheator, Gary  0  -  1 McDonald, Kevin  2030 Away Win 
3 1870 Parks, Joe  0  -  1 Calder, John  1842 Away Win 
4 1751 Gillespie, David M  0  -  1 Hilton, Steve H  1834 Away Win 
5 1664 McGovern, Patrick  0  -  1 Bolln, Carsten  1699 Away Win 
   - 4 

Bd Grade Inverclyde (5) vs (8) CSBOS1 Grade Comments
1 2109 Montgomery, Jim  1  -  0 James, Chris  1861 Home Win 
2 2030 McDonald, Kevin  1  -  0 Mollison, Jamie  1839 Home Win 
3 1842 Calder, John  1  -  0 Chapman, Nigel  1789 Home Win 
4 1834 Hilton, Steve H  0  -  1 Macnab, Crawford T  1760 Away Win 
5 1699 Bolln, Carsten  0  -  1 Scott, Richard  1655 Away Win 
  3 - 2 

Bd Grade East Kilbride A (1) vs (7) Dumfries & District A Grade Comments
1 1840 Jelfs, Alan  0  -  1 Green, Michael L  2055 Away Win 
2 1709 Dunlop, Anthony  0  -  1 Karampatos, Stavros  1808 Away Win 
3 1632 Murray, Frankie    -   Marchbank, Stuart  1682 Draw 
4 1617 Gray, Stewart R    -   Argyroudis, Nikos  1652 Draw 
5 0 DEFAULT  L  -  W DEFAULT  0 Loss by Default 
  1 - 4 

Bd Grade Kilmarnock (6) vs (4) Stepps Warriors Grade Comments
1 2014 Malkin, Jamie  1  -  0 Bryson, Douglas M (IM)  2361 Home Win 
2 1917 Hamilton, Douglas  0  -  1 Nolan, Graeme A  2168 Away Win 
3 1729 Malkin, Kenneth  1  -  0 Gillies, Alex  1935 Home Win 
4 1710 Kleboe, James P R  0  -  1 Hulme, William  1825 Away Win 
5 1387 McNicoll, John D  0  -  1 Smalls, Jim A  1720 Away Win 
  2 - 3 

Bd Grade Dundee City B (3) vs (2) IPCC Grade Comments
1 1856 Groves, Carey A (WFM)  0  -  1 Frew, Elliot  2113 Away Win 
2 1816 Weir, Gary  0  -  1 McPheator, Gary  1626 Away Win 
3 1807 Dawson, Alastair G  0  -  1 Parks, Joe  1870 Away Win 
4 1759 Gregory, Sam    -   Gillespie, David M  1751 Draw 
5 1718 Kosznik, Dariusz  1  -  0 McGovern, Patrick  1664 Home Win 
  1 - 3 

Bd Grade Inverclyde (5) vs (1) East Kilbride A Grade Comments
1 2109 Montgomery, Jim    -   Koehn, Lennart   1968 Draw 
2 2030 McDonald, Kevin  1  -  0 Jelfs, Alan  1840 Home Win 
3 1842 Calder, John  1  -  0 Dunlop, Anthony  1709 Home Win 
4 1834 Hilton, Steve H    -   Murray, Frankie  1632 Draw 
5 1439 Smith, Andy  1  -  0 Gray, Stewart R  1617 Home Win 
  4 - 1 

Bd Grade Stepps Warriors (4) vs (7) Dumfries & District A Grade Comments
1 2361 Bryson, Douglas M (IM)    -   Green, Michael L  2055 Draw 
2 2168 Nolan, Graeme A  1  -  0 Karampatos, Stavros  1808 Home Win 
3 1996 Henderson, John B  1  -  0 Marchbank, Stuart  1682 Home Win 
4 1720 Smalls, Jim A  0  -  1 Argyroudis, Nikos  1652 Away Win 
5 1583 Brownlee, Ian G  1  -  0 Lyburn, Gordon  1554 Home Win 
  3 - 1 

Bd Grade Kilmarnock (6) vs (3) Dundee City B Grade Comments
1 2014 Malkin, Jamie    -   Groves, Carey A (WFM)  1856 Draw 
2 1729 Malkin, Kenneth  0  -  1 Weir, Gary  1816 Away Win 
3 1917 Hamilton, Douglas    -   Dawson, Alastair G  1807 Draw 
4 1710 Kleboe, James P R  0  -  1 Gregory, Sam  1759 Away Win 
5 1387 McNicoll, John D  0  -  1 Chambers, Daniel  1648 Away Win 
  1 - 4 

Bd Grade IPCC (2) vs (8) CSBOS1 Grade Comments
1 2113 Frew, Elliot  1  -  0 Chapman, Nigel  1789 Home Win 
2 1626 McPheator, Gary  1  -  0 Macnab, Crawford T  1760 Home Win 
3 1870 Parks, Joe    -   Borras Carbonell, Adria  1651 Draw 
4 1843 Gillespie, David P  1  -  0 Giannoukos, Christos  0 Home Win 
5 0 DEFAULT  W  -  L DEFAULT  0 Win by Default 
  4 -  

SNCL Division 2 Team Results
Team 1 - East Kilbride A
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 3   Dunlop, Anthony   EK   -   1709   3806   2   7   1844   2   7   2.357   -0.357   1681 
 2   Jelfs, Alan   EK   -   1840   4482   3   7   1931   3   7   2.779   0.221   1881 
 4   Murray, Frankie   EK   -   1632   5433   2   7   1745   2   7   2.494   0.006   1639 
 1   Koehn, Lennart    EK   J17   1968   23386   3   5   1983   3   5   2.399   1.101   2133 
 5   Gray, Stewart R   EK   -   1617   24357   1   5   1504   1   5   3.125   -2.125   1263 

Team 2 - IPCC
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 3   Gillespie, David M   AS   -   1751   4080   3   6   1710   3   6   3.278   0.222   1770 
 5   Gillespie, Hugh   AR   -   1114   4082   1   2   1514   1   2   0.164   0.836   1514 
 4   McGovern, Patrick   AS   -   1664   5063   3   6   1617   3   6   3.328   -0.328   1617 
 2   McPheator, Gary   PWIC   -   1626   5217   2   7   1872   2   7   1.444   1.056   1766 
 6   Parks, Joe   KM   -   1870   5575   3   5   1767   3   5   3.184   -0.184   1839 
 1   Frew, Elliot   TR   -   2113   7506   3   7   2022   3   7   4.297   -0.797   2022 
 7   Gillespie, David P   IR   -   1843   17274   1   1   1538   1   1   0.856   0.144   1938 

Team 3 - Dundee City B
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 6   Anderson, James   DV   -   1669   3051      1   1439      1   0.788   -0.288   1439 
 2   Weir, Gary   DVCA   -   1816   6434   3   7   1922   3   7   2.651   0.849   1922 
 1   Groves, Carey A (WFM)   WD   -   1856   6799   1   5   2055   1   5   1.322   -0.322   1814 
 3   Dawson, Alastair G   DV   -   1807   13697   3   6   1834   3   6   2.789   0.211   1834 
 4   Gregory, Sam   CHDU   -   1759   17162   4   5   1719   4   5   2.779   1.221   1960 
 5   Kosznik, Dariusz   CH   -   1718   22858   4   6   1682   4   6   3.302   1.198   1875 
 7   Volland, Ben   DL   J13   1626   23371   0   1   1632   0   1   0.493   -0.493   1232 
 8   Chambers, Daniel   SA   -   1648   25078   1   1   1387   1   1   0.818   0.182   1787 

Team 4 - Stepps Warriors
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 5   Brownlee, Ian G   LKSP   -   1583   3323   1   4   1598   1   4   1.925   -0.925   1405 
 1   Bryson, Douglas M (IM)   SP   -   2361   3332   5   7   2025   5   7   6.111   -0.611   2252 
 6   Gillies, Alex   SP   -   1935   4084   2   4   1754   2   4   2.860   -0.360   1845 
 7   Henderson, John B   SP   -   1996   4322   1   1   1682   1   1   0.864   0.136   2082 
 3   Hulme, William   SP   -   1825   4413   4   6   1760   4   6   3.521   0.979   1953 
 4   Smalls, Jim A   LKSP   -   1720   6014   2   6   1666   2   6   3.374   -1.374   1544 
 2   Nolan, Graeme A   SP   -   2168   7691   4   5   1868   4   5   4.195   0.305   2235 

Team 5 - Inverclyde
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 4   Hilton, Steve H   ICLG   -   1834   4357   4   7   1706   4   7   4.694   -0.194   1812 
 2   McDonald, Kevin   IC   -   2030   5016   6   7   1860   6   7   4.908   1.592   2286 
 1   Montgomery, Jim   IC   -   2109   5329   3   7   1998   3   7   4.451   -1.451   1948 
 6   Smith, Andy   ICPW   -   1439   6016   1   3   1613   1   3   0.821   0.679   1613 
 3   Calder, John   TRIC   -   1842   7142   4   6   1799   4   6   3.345   1.155   1992 
 7   Bolln, Carsten   IC   -   1699   15393   1   2   1660   1   2   1.112   -0.112   1660 
 5   Curran, Andrew D   ICPW   -   1564   15834   2   2   1485   2   2   1.201   0.799   1885 

Team 6 - Kilmarnock
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 6   Congalton, David G   GDCC   -   1465   3575   0   2   1702   0   2   0.421   -0.421   1301 
 3   Hamilton, Douglas   KM   -   1917   4236   4   7   1823   4   7   4.359   0.141   1929 
 4   Kleboe, James P R   KM   -   1710   4611   2   7   1766   2   7   2.976   -0.476   1660 
 5   McNicoll, John D   KM   -   1387   5209   2   7   1632   2   7   1.414   0.586   1469 
 2   Malkin, Kenneth   KM   -   1729   7619   3   7   1904   3   7   4.093   -0.593   1904 
 1   Malkin, Jamie   KM   -   2014   14049   4   5   2040   4   5   2.401   1.599   2281 

Team 7 - Dumfries & District A
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 1   Green, Michael L   DF   -   2055   4186   3   5   2002   3   5   2.861   0.639   2152 
 6   Lyburn, Gordon   DF   -   1554   4740   1   4   1532   1   4   2.114   -1.114   1339 
 4   Marchbank, Stuart   DF   -   1682   8398   1   7   1758   1   7   2.847   -1.847   1455 
 3   Walton, Robert J   DF   -   1770   20724   1   4   1840   1   4   1.660   -0.660   1648 
 2   Karampatos, Stavros   DF   -   1808   24148   2   7   1879   2   7   2.971   -0.971   1716 
 5   Argyroudis, Nikos   DF   -   1652   24149   4   7   1608   4   7   3.788   0.712   1714 

Team 8 - CSBOS1
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 2   Macnab, Crawford T   CS   -   1760   4810   4   7   1761   4   7   3.480   1.020   1867 
 4   Scott, Richard   CS   -   1655   5921   3   4   1632   3   4   2.085   0.915   1825 
 3   Murray, Findlay R   BS   -   1664   6910   0   2   1788   0   2   0.664   -0.664   1388 
 7   Chapman, Nigel   BSDA   -   1789   7563   1   5   1940   1   5   1.553   -0.553   1699 
 1   Mollison, Jamie   BSDA   -   1839   9024   1   4   1964   1   4   1.351   -0.351   1772 
 5   Jackson, Ralph   CS   -   1610   11978   1   3   1651   1   3   1.329   -0.329   1529 
 6   James, Chris   DR   -   1861   18892      4   2099      4   0.870   -0.370   1767 
 8   Borras Carbonell, Adria   BS   -   1651   26268   1   3   1741   1   3   1.154   0.346   1741 
 9   Giannoukos, Christos   CS   -   0   27662   0   1   1843   0   1   0   0   1443