SNCL Division 2

Played at Dunfermline ending on 01/04/2013
Results compiled by Andrew Howie
Grading calculations last updated - 30/07/2013

SNCL Division 2 League Table
 Boards
 MatchesPlayedDefaultsScore
 Pos  Team  Team Name  P  W  D  L  Pts  W  D  L  W  D  L  Boards  % 
16Greenwood760112111563002161
23Glenrothes Kings74129161040052160
38Edinburgh 273228111770001956
44East Kilbride73228133163001750
55Dundee City B72236913120011544
61CSBSOS171426615131001441
77Kilmarnock721451112111001851
82Stonehaven70252613140021236
  56 21 14 21 56 83 98 83 8 0 8 140  

SNCL Division 2 Crosstable
 Team  Name  1  2  3  4  5  6  7  8  Plyd  Boards 
CSBSOS12  2 2 1 3 2 14 
Stonehaven2 1 2 1 1 1 2 12 
Glenrothes Kings4 3 2 3 1 2 3 21 
East Kilbride2 3 3 2 2 1 3 17 
Dundee City B2 3 1 2 2 3  15 
Greenwood4 3 3 3 3 3 1 21 
Kilmarnock2 4 2 3 2 2 2 18 
Edinburgh 22 2 1 2 4 3 3 19 

SNCL Division 2 Match Results
Bd Grade CSBSOS1 (1) vs (2) Stonehaven Grade Comments
1 1709 Grundy, Thomas  0  -  1 Grant, David  1906 Away Win 
2 1702 Chapman, Nigel  0  -  1 Curry, Charles  1837 Away Win 
3 1653 Stewart, David    -   Emery, Keith  1681 Draw 
4 1572 Bate, Simon  1  -  0 Harrold, Bruce T  1675 Home Win 
5 1564 Heatlie, Douglas S  1  -  0 Bridges, David  1308 Home Win 
  2 - 2 

Bd Grade Glenrothes Kings (3) vs (4) East Kilbride Grade Comments
1 2249 Burnett, Andrew B  1  -  0 Jelfs, Alan  1858 Home Win 
2 1925 Pyrich, George D  0  -  1 Dunlop, Anthony  1681 Away Win 
3 1877 Kynoch, Russell J F  1  -  0 Koehn, Lennart   1652 Home Win 
4 0 DEFAULT  L  -  W DEFAULT  0 Loss by Default 
5 0 DEFAULT  L  -  W DEFAULT  0 Loss by Default 
  2 - 3 

Bd Grade Dundee City B (5) vs (6) Greenwood Grade Comments
1 1813 O`Rourke, Dominic    -   Frew, Elliot  2059 Draw 
2 1760 Dawson, Alastair G    -   Sanger, Mark A  2030 Draw 
3 1534 Shafi, Paul    -   Gillespie, David P  1768 Draw 
4 1447 Noble, Ray  0  -  1 Gillespie, David M  1775 Away Win 
5 1364 Wallace, Bruce    -   McGovern, Patrick  1725 Draw 
  2 - 3 

Bd Grade Kilmarnock (7) vs (8) Edinburgh 2 Grade Comments
1 1852 Malkin, Kenneth    -   Sykes, Chris  1840 Draw 
2 1844 Parks, Joe    -   Ridge, Michael  1800 Draw 
3 1798 Malkin, Jamie  1  -  0 He, Ben  1786 Home Win 
4 1724 Kleboe, James P R  0  -  1 Smith, John S R   1745 Away Win 
5 1511 McNicoll, John D  0  -  1 McIntee, Christopher  1724 Away Win 
  2 - 3 

Bd Grade Edinburgh 2 (8) vs (5) Dundee City B Grade Comments
1 1840 Sykes, Chris  1  -  0 O`Rourke, Dominic  1813 Home Win 
2 1800 Ridge, Michael    -   Dawson, Alastair G  1760 Draw 
3 1786 He, Ben  1  -  0 Shafi, Paul  1534 Home Win 
4 1745 Smith, John S R   1  -  0 Wallace, Bruce  1364 Home Win 
5 1724 McIntee, Christopher  1  -  0 Kearns, Alan  824 Home Win 
  4 -  

Bd Grade Greenwood (6) vs (3) Glenrothes Kings Grade Comments
1 2059 Frew, Elliot  1  -  0 Burnett, Andrew B  2249 Home Win 
2 2030 Sanger, Mark A  0  -  1 Pyrich, George D  1925 Away Win 
3 1768 Gillespie, David P    -   Kynoch, Russell J F  1877 Draw 
4 0 DEFAULT  W  -  L DEFAULT  0 Win by Default 
5 0 DEFAULT  W  -  L DEFAULT  0 Win by Default 
  3 - 1 

Bd Grade Stonehaven (2) vs (7) Kilmarnock Grade Comments
1 1906 Grant, David    -   Malkin, Kenneth  1852 Draw 
2 1837 Curry, Charles    -   Parks, Joe  1844 Draw 
3 1681 Emery, Keith  0  -  1 Malkin, Jamie  1798 Away Win 
4 1675 Harrold, Bruce T  0  -  1 Kleboe, James P R  1724 Away Win 
5 1308 Bridges, David  0  -  1 McNicoll, John D  1511 Away Win 
  1 - 4 

Bd Grade East Kilbride (4) vs (1) CSBSOS1 Grade Comments
1 1858 Jelfs, Alan  1  -  0 Grundy, Thomas  1709 Home Win 
2 1681 Dunlop, Anthony    -   Chapman, Nigel  1702 Draw 
3 1652 Koehn, Lennart   0  -  1 Stewart, David  1653 Away Win 
4 1573 Robertson, Jim  1  -  0 Bate, Simon  1572 Home Win 
5 1565 Brisbane, Tom  0  -  1 Heatlie, Douglas S  1564 Away Win 
  2 - 2 

Bd Grade Stonehaven (2) vs (4) East Kilbride Grade Comments
1 1906 Grant, David  1  -  0 Jelfs, Alan  1858 Home Win 
2 1681 Emery, Keith  1  -  0 Dunlop, Anthony  1681 Home Win 
3 1675 Harrold, Bruce T  0  -  1 Koehn, Lennart   1652 Away Win 
4 1308 Bridges, David  0  -  1 Robertson, Jim  1573 Away Win 
5 0 DEFAULT  L  -  W DEFAULT  0 Loss by Default 
  2 - 3 

Bd Grade CSBSOS1 (1) vs (6) Greenwood Grade Comments
1 1865 Mollison, Jamie  0  -  1 Frew, Elliot  2059 Away Win 
2 1816 Murray, Findlay R  0  -  1 Gillespie, David P  1768 Away Win 
3 1702 Chapman, Nigel    -   Gillespie, David M  1775 Draw 
4 1653 Stewart, David    -   McGovern, Patrick  1725 Draw 
5 1572 Bate, Simon  0  -  1 Campbell, Kevin  1587 Away Win 
  1 - 4 

Bd Grade Glenrothes Kings (3) vs (8) Edinburgh 2 Grade Comments
1 2249 Burnett, Andrew B  1  -  0 Sykes, Chris  1840 Home Win 
2 1925 Pyrich, George D    -   Ridge, Michael  1800 Draw 
3 1877 Kynoch, Russell J F    -   He, Ben  1786 Draw 
4 1849 Jenkins, Ben J  1  -  0 Smith, John S R   1745 Home Win 
5 1365 Selbie, Peter    -   Zamvar, Vipin  1471 Draw 
  3 - 1 

Bd Grade Kilmarnock (7) vs (5) Dundee City B Grade Comments
1 1852 Malkin, Kenneth  0  -  1 Hogg, Stephen W  1933 Away Win 
2 1798 Malkin, Jamie    -   Grove, Michael  1922 Draw 
3 1844 Parks, Joe  0  -  1 O`Rourke, Dominic  1813 Away Win 
4 1724 Kleboe, James P R  1  -  0 Weir, Gary  1764 Home Win 
5 1511 McNicoll, John D    -   Dawson, Alastair G  1760 Draw 
  2 - 3 

Bd Grade East Kilbride (4) vs (7) Kilmarnock Grade Comments
1 1858 Jelfs, Alan  0  -  1 Malkin, Kenneth  1852 Away Win 
2 1681 Dunlop, Anthony  0  -  1 Malkin, Jamie  1798 Away Win 
3 1652 Koehn, Lennart   1  -  0 Parks, Joe  1844 Home Win 
4 1573 Robertson, Jim  0  -  1 Kleboe, James P R  1724 Away Win 
5 1565 Brisbane, Tom    -   McNicoll, John D  1511 Draw 
  1 - 3 

Bd Grade Edinburgh 2 (8) vs (1) CSBSOS1 Grade Comments
1 1840 Sykes, Chris    -   Mollison, Jamie  1865 Draw 
2 1800 Ridge, Michael    -   Murray, Findlay R  1816 Draw 
3 1786 He, Ben    -   Chapman, Nigel  1702 Draw 
4 1745 Smith, John S R     -   Stewart, David  1653 Draw 
5 1471 Zamvar, Vipin    -   Bate, Simon  1572 Draw 
  2 - 2 

Bd Grade Greenwood (6) vs (2) Stonehaven Grade Comments
1 2059 Frew, Elliot    -   Grant, David  1906 Draw 
2 1768 Gillespie, David P  1  -  0 Emery, Keith  1681 Home Win 
3 1725 McGovern, Patrick    -   Harrold, Bruce T  1675 Draw 
4 1587 Campbell, Kevin    -   Bridges, David  1308 Draw 
5 0 DEFAULT  W  -  L DEFAULT  0 Win by Default 
  3 - 1 

Bd Grade Dundee City B (5) vs (3) Glenrothes Kings Grade Comments
1 1933 Hogg, Stephen W  0  -  1 Burnett, Andrew B  2249 Away Win 
2 1922 Grove, Michael    -   Pyrich, George D  1925 Draw 
3 1813 O`Rourke, Dominic  0  -  1 Kynoch, Russell J F  1877 Away Win 
4 1764 Weir, Gary  0  -  1 Jenkins, Ben J  1849 Away Win 
5 1760 Dawson, Alastair G  1  -  0 Selbie, Peter  1365 Home Win 
  1 - 3 

Bd Grade East Kilbride (4) vs (5) Dundee City B Grade Comments
1 1858 Jelfs, Alan  1  -  0 Hogg, Stephen W  1933 Home Win 
2 1681 Dunlop, Anthony  1  -  0 Dawson, Alastair G  1760 Home Win 
3 1652 Koehn, Lennart     -   Weir, Gary  1764 Draw 
4 1573 Robertson, Jim  0  -  1 Shafi, Paul  1534 Away Win 
5 1565 Brisbane, Tom  0  -  1 Wallace, Bruce  1364 Away Win 
  2 - 2 

Bd Grade Greenwood (6) vs (8) Edinburgh 2 Grade Comments
1 2059 Frew, Elliot    -   Sykes, Chris  1840 Draw 
2 1838 Roy, Ali  0  -  1 Ridge, Michael  1800 Away Win 
3 1768 Gillespie, David P    -   He, Ben  1786 Draw 
4 1775 Gillespie, David M    -   Zamvar, Vipin  1471 Draw 
5 1725 McGovern, Patrick  0  -  1 McGillivray, Calum  1432 Away Win 
  1 - 3 

Bd Grade Stonehaven (2) vs (3) Glenrothes Kings Grade Comments
1 1906 Grant, David    -   Burnett, Andrew B  2249 Draw 
2 1837 Curry, Charles    -   Pyrich, George D  1925 Draw 
3 1675 Harrold, Bruce T    -   Kynoch, Russell J F  1877 Draw 
4 1308 Bridges, David  0  -  1 Jenkins, Ben J  1849 Away Win 
5 1051 Beresford, Ian  0  -  1 Selbie, Peter  1365 Away Win 
  1 - 3 

Bd Grade CSBSOS1 (1) vs (7) Kilmarnock Grade Comments
1 1865 Mollison, Jamie    -   Malkin, Jamie  1798 Draw 
2 1783 Macnab, Crawford T    -   Malkin, Kenneth  1852 Draw 
3 1709 Grundy, Thomas  0  -  1 McPheator, Gary  1752 Away Win 
4 1597 Austin, Rudolph J  1  -  0 Kleboe, James P R  1724 Home Win 
5 1572 Bate, Simon  1  -  0 McCormick, Ron J  1207 Home Win 
  3 - 2 

Bd Grade Glenrothes Kings (3) vs (1) CSBSOS1 Grade Comments
1 2249 Burnett, Andrew B  1  -  0 Mollison, Jamie  1865 Home Win 
2 1925 Pyrich, George D    -   Macnab, Crawford T  1783 Draw 
3 1877 Kynoch, Russell J F  1  -  0 Grundy, Thomas  1709 Home Win 
4 1849 Jenkins, Ben J  1  -  0 Austin, Rudolph J  1597 Home Win 
5 1365 Selbie, Peter  1  -  0 Bate, Simon  1572 Home Win 
  4 -  

Bd Grade Dundee City B (5) vs (2) Stonehaven Grade Comments
1 1933 Hogg, Stephen W  1  -  0 Grant, David  1906 Home Win 
2 1760 Dawson, Alastair G    -   Curry, Charles  1837 Draw 
3 1764 Weir, Gary  1  -  0 Harrold, Bruce T  1675 Home Win 
4 1534 Shafi, Paul  0  -  1 Bridges, David  1308 Away Win 
5 1364 Wallace, Bruce  1  -  0 Beresford, Ian  1051 Home Win 
  3 - 1 

Bd Grade Edinburgh 2 (8) vs (4) East Kilbride Grade Comments
1 1880 Murdochy, Shivan  0  -  1 Jelfs, Alan  1858 Away Win 
2 1840 Sykes, Chris  1  -  0 Dunlop, Anthony  1681 Home Win 
3 1800 Ridge, Michael  1  -  0 Koehn, Lennart   1652 Home Win 
4 1786 He, Ben  0  -  1 Robertson, Jim  1573 Away Win 
5 1432 McGillivray, Calum  0  -  1 Brisbane, Tom  1565 Away Win 
  2 - 3 

Bd Grade Kilmarnock (7) vs (6) Greenwood Grade Comments
1 1798 Malkin, Jamie    -   Frew, Elliot  2059 Draw 
2 1852 Malkin, Kenneth  1  -  0 Roy, Ali  1838 Home Win 
3 1752 McPheator, Gary  0  -  1 Gillespie, David P  1768 Away Win 
4 1724 Kleboe, James P R    -   Gillespie, David M  1775 Draw 
5 1207 McCormick, Ron J  0  -  1 McGovern, Patrick  1725 Away Win 
  2 - 3 

Bd Grade Greenwood (6) vs (4) East Kilbride Grade Comments
1 2059 Frew, Elliot  0  -  1 Jelfs, Alan  1858 Away Win 
2 1814 Gillespie, Gary D  0  -  1 Dunlop, Anthony  1681 Away Win 
3 1768 Gillespie, David P  1  -  0 Murray, Frankie  1723 Home Win 
4 1775 Gillespie, David M  1  -  0 Koehn, Lennart   1652 Home Win 
5 1725 McGovern, Patrick  1  -  0 Robertson, Jim  1573 Home Win 
  3 - 2 

Bd Grade Glenrothes Kings (3) vs (7) Kilmarnock Grade Comments
1 2249 Burnett, Andrew B    -   Allor, Chukwuka  2163 Draw 
2 1925 Pyrich, George D  1  -  0 Malkin, Kenneth  1852 Home Win 
3 1877 Kynoch, Russell J F  1  -  0 Parks, Joe  1844 Home Win 
4 1849 Jenkins, Ben J  0  -  1 Malkin, Jamie  1798 Away Win 
5 0 DEFAULT  L  -  W DEFAULT  0 Loss by Default 
  2 - 2 

Bd Grade CSBSOS1 (1) vs (5) Dundee City B Grade Comments
1 1816 Murray, Findlay R    -   Hogg, Stephen W  1933 Draw 
2 0 DEFAULT  W  -  L DEFAULT  1796 Win by Default 
3 1702 Chapman, Nigel  0  -  1 Weir, Gary  1764 Away Win 
4 1653 Stewart, David    -   Dawson, Alastair G  1760 Draw 
5 1570 Scott, Richard    -   Babin, Andre  1749 Draw 
  2 - 2 

Bd Grade Stonehaven (2) vs (8) Edinburgh 2 Grade Comments
1 1906 Grant, David    -   Sykes, Chris  1840 Draw 
2 1837 Curry, Charles  1  -  0 Ridge, Michael  1800 Home Win 
3 1681 Emery, Keith    -   He, Ben  1786 Draw 
4 1675 Harrold, Bruce T  0  -  1 McIntee, Christopher  1724 Away Win 
5 1385 Emery, Michael    -   Zamvar, Vipin  1471 Draw 
  2 - 2 

SNCL Division 2 Team Results
Team 1 - CSBSOS1
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 9   Austin, Rudolph J   CS   -   1597   3084   1   2   1786   1   2   0.523   0.477   1786 
 4   Bate, Simon   CS   -   1572   3143   2   6   1480   2   6   3.632   -1.132   1419 
 5   Heatlie, Douglas S   CSED   -   1564   4313   2   2   1436   2   2   1.313   0.687   1836 
 8   Macnab, Crawford T   CS   -   1783   4810   1   2   1888   1   2   0.716   0.284   1888 
 10   Scott, Richard   CS   -   1570   5921      1   1749      1   0.265   0.235   1749 
 3   Stewart, David   BSCS   -   1653   6117   3   5   1735   3   5   1.945   1.055   1807 
 7   Murray, Findlay R   BS   -   1816   6910   1   3   1847   1   3   1.379   -0.379   1725 
 2   Chapman, Nigel   BS   -   1702   7563   1   5   1786   1   5   1.935   -0.435   1636 
 6   Mollison, Jamie   BSDA   -   1865   9024   1   4   1992   1   4   1.435   -0.435   1798 
 1   Grundy, Thomas   BS   -   1709   21207   0   4   1848   0   4   1.263   -1.263   1448 

Team 2 - Stonehaven
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 6   Beresford, Ian   SZ   -   1051   3184   0   2   1364   0   2   0.272   -0.272   964 
 4   Harrold, Bruce T   SZOB   -   1675   4277   1   7   1735   1   7   2.936   -1.936   1432 
 3   Emery, Keith   SZB2   -   1681   9859   2   5   1766   2   5   1.945   0.055   1694 
 2   Curry, Charles   SZEW   -   1837   12582   3   5   1806   3   5   2.705   0.795   1956 
 7   Emery, Michael   SZB2   -   1385   13017      1   1471      1   0.383   0.117   1471 
 1   Grant, David   SZ   -   1906   13856   4   7   1929   4   7   3.365   0.635   1979 
 5   Bridges, David   SZ   -   1308   15848   1   6   1580   1   6   1.068   0.432   1386 

Team 3 - Glenrothes Kings
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 1   Burnett, Andrew B   WDGN   -   2249   3349   5   7   1948   5   7   5.854   -0.854   2111 
 4   Jenkins, Ben J   GNCH   -   1849   4483   4   5   1675   4   5   3.528   0.472   1916 
 3   Kynoch, Russell J F   GN   -   1877   4628   5   7   1783   5   7   4.380   1.120   2010 
 2   Pyrich, George D   GN   -   1925   5692   4   7   1844   4   7   4.250   -0.250   1894 
 5   Selbie, Peter   GN   -   1365   10963   2   4   1464   2   4   1.543   0.957   1554 

Team 4 - East Kilbride
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 5   Brisbane, Tom   EK   -   1565   3280   1   4   1468   1   4   2.516   -1.016   1377 
 2   Dunlop, Anthony   EK   -   1681   3806   3   7   1791   3   7   2.484   1.016   1791 
 1   Jelfs, Alan   EK   -   1858   4482   4   7   1948   4   7   2.771   1.229   1998 
 6   Murray, Frankie   EK   -   1723   5433   0   1   1808   0   1   0.383   -0.383   1408 
 4   Robertson, Jim   EK   -   1573   5812   3   6   1622   3   6   2.629   0.371   1622 
 3   Koehn, Lennart    EK   J13   1652   23386   2   7   1770   2   7   2.418   0.082   1664 

Team 5 - Dundee City B
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 8   Hogg, Stephen W   DV   -   1933   4365   2   5   1936   2   5   2.541   -0.041   1936 
 9   Weir, Gary   DVCA   -   1764   6434   2   5   1742   2   5   2.646   -0.146   1742 
 5   Wallace, Bruce   DVCH   -   1364   7607   2   4   1522   2   4   1.305   1.195   1612 
 1   O`Rourke, Dominic   BHHA   -   1813   8604   1   4   1905   1   4   1.529   -0.029   1814 
 4   Noble, Ray   CH   -   1447   8657   0   1   1775   0   1   0.125   -0.125   1375 
 3   Shafi, Paul   CHCA   -   1534   12506   1   4   1640   1   4   1.519   -0.019   1549 
 2   Dawson, Alastair G   DV   -   1760   13697   3   7   1697   3   7   3.991   -0.491   1697 
 10   Edwards, Colin   CH   -   1796   16099   0   0      0   0   0.000   0.000   - 
 11   Babin, Andre   CH   -   1749   17078      1   1570      1   0.735   -0.235   1570 
 7   Grove, Michael   CH   -   1922   22511   1   2   1872   1   2   1.136   -0.136   1872 
 6   Kearns, Alan   CH   NEW   824   23576   0   1   1224   0   0   0.000   0.000   824 

Team 6 - Greenwood
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 4   Gillespie, David M   GD   -   1775   4080   3   5   1621   3   5   3.426   0.074   1771 
 5   McGovern, Patrick   GD   -   1725   5063   3   6   1504   3   6   4.525   -1.025   1565 
 2   Sanger, Mark A   PW   -   2030   5899      2   1842      2   1.469   -0.969   1650 
 1   Frew, Elliot   GD   -   2059   7506   4   7   1907   4   7   4.846   -0.846   1957 
 6   Campbell, Kevin   BH   -   1587   12370   1   2   1440   1   2   1.355   0.145   1633 
 7   Roy, Ali   CK   J17   1838   14894   0   2   1826   0   2   1.035   -1.035   1426 
 8   Gillespie, Gary D   PYGD   -   1814   15760   0   1   1681   0   1   0.682   -0.682   1281 
 3   Gillespie, David P   IR   J18   1768   17274   5   7   1751   5   7   3.631   1.869   1978 

Team 7 - Kilmarnock
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 4   Kleboe, James P R   KM   -   1724   4611   3   6   1688   3   6   3.284   0.216   1749 
 7   McCormick, Ron J   KM   -   1207   4985   0   2   1590   0   2   0.184   -0.184   1189 
 5   McNicoll, John D   KM   -   1511   5209   2   4   1589   2   4   1.605   0.395   1589 
 6   McPheator, Gary   PWIC   -   1752   5217   1   2   1758   1   2   0.986   0.014   1758 
 2   Parks, Joe   KM   -   1844   5575   1   5   1818   1   5   2.673   -1.673   1577 
 1   Malkin, Kenneth   KM   -   1852   7619   3   7   1875   3   7   3.271   0.229   1875 
 3   Malkin, Jamie   KM   J20   1798   14049   5   7   1847   5   7   3.060   2.440   2074 
 8   Allor, Chukwuka   SH   -   2163   22880      1   2249      1   0.383   0.117   2249 

Team 8 - Edinburgh 2
 Grading Performance
 Pool  Name  Club  Status  Grade  PNUM Pts  Plyd  Opps  Act  Plyd  Exp  Diff  Perf 
 5   McIntee, Christopher   ED   -   1724   7999   3   3   1503   2   2   1.342   0.658   1903 
 1   Sykes, Chris   LSED   -   1840   12843   4   7   1917   4   7   2.911   1.089   1967 
 2   Ridge, Michael   ED   -   1800   15018   4   7   1832   4   7   3.193   0.807   1882 
 4   Smith, John S R    ED   -   1745   16245   2   4   1648   2   4   2.416   0.084   1738 
 3   He, Ben   EDTC   J15   1786   17821   3   7   1713   3   7   4.147   -1.147   1663 
 8   Murdochy, Shivan   ED   J17   1880   17940   0   1   1858   0   1   0.528   -0.528   1458 
 7   McGillivray, Calum   ED   -   1432   18587   1   2   1645   1   2   0.471   0.529   1645 
 6   Zamvar, Vipin   ED   -   1471   22822   2   4   1524   2   4   1.768   0.232   1524